Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Melyik szerv folyosítja most...

Melyik szerv folyosítja most a Gyes-t?

Figyelt kérdés

Gyed-es nyomtatvány kitöltéséhez kellene.

Eddig a MÁK volt, de ha jól tudom idén változott, a banki utalásos sms-ben nem írják, a Gyedet pedig a munkahely utalja.


2017. máj. 16. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a MÁK-tól kaptam. Most igényeltem GYET-t szintén a MÁK-nál kellett beadnom a papírokat.
2017. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Január 1-től minden pénzutalás az Államkincstártól jön.
2017. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet összekevertem a családi pótlékkal,mert azt már a nyugdíj biztosító folyósítja. Csak ugye a családi és a Gyes egyszerre jön, ezért gondoltam, hogy az is változott.
2017. máj. 16. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Ügyfeleink!

Az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság értesíti ügyfeleit, hogy a családtámogatási ellátások és fogyatékossági támogatás folyósítását a Nyugdíjfolyósító Igazgatóság veszi át a fővárosi és megyei kormányhivataloktól. A Nyugdíjfolyósító Igazgatóság első ízben 2017. január 9-től intézkedik a támogatások jogosultak részére történő kiutalásáról.

2017. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!