Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyeden vagyok de szeretnénk...

Gyeden vagyok de szeretnénk kistesot agusztusban jár le a gyed utána gyes addig kaphatok tappenzt? Mert előtte missed abom volt.

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Táppènzt akkor kaphatsz, ha dolgozol. Dolgozol??

Nem èrtem, akkor most terhes vagy vagy nem? Mert ezt nem ìrtad, csak, hogy volt missed abod!

2017. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy en erzelmezem a kerdest, a szokasos: nem dolgozik, pont az a kerdes hogy hogyan lehet munka nelkul meguszni a kovetkezo terhessegig es mit ad allam bacsi ha valaki sorban szuli egyiket a masik utan...
2017. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ertelmetlen a kerdes. Tappenz akkor van, ha dolgozol. Ha nem akkor nincs. Nem logikus?

Annyit tudsz, hogy a gyed utan visszamesz dolgozni, es ha veszelyeztetett lennel kiirnak. Attol, hogy volt mar vetelesed meg nem leszel automatikusan veszelyeztett.

2017. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

3: elvben, de gyakorlatilag kérdés nélkül kiír az orvos bárkit veszélyeztetett terhesnek, és ezt nem is nagyon ellenőrzik.

Kérdező: GYED és GYES alatt is lehet kapni táppénzt, amennyiben már nem vagy fizetés nélküli szabadságon és ezzel egy időben veszélyeztetett terhes vagy (vagy beteg).

2017. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi az eleted tojostyuk az adofizetok penzen ??

Miert fizessek azert mert te otthon vakarod evekig a hatsod ?

Hop lehet szepen futolepesben menni dolgozni.

Terhesseg nem betegseg egszseges allapot lehet dolgozni.

Miss abortusza a fel orszagnak volt

2017. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: Ne azt szidd aki él a lehetőséggel, itt a törvényhozói oldalon van a hiba. Te is fizetsz bőven eleget, biztos vagyok benne hogy ha adódna lehetőséged hogy kevesebbet fizess vagy többet kapj vissza, akkor élnél vele.
2017. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!