Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Izabellám januárban lesz...

Izabellám januárban lesz 3éves már be lett iratva oviba mivel nálunk minden évben áprilisban van beiratás! Ha már ez év szeptembertől járatnám megvonnák a gyest?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
nem vonjak mert az alanyi jogon jar 3 eves korig, viszont nem kotelesek bevenni es megneznem melyik oviban van annyi hely hogy januari gyerekeket is bevegyenek...nalunk pl baromira nincs
2017. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk hála nincs ilyen gond falun lakunk! Csak nem voltam tisztában vele hogy jár e akkor is 3 éves korig! Meg ugye még nem dolgozom akkor akarok keresni ha oviba jár már!
2017. máj. 21. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Jaa hogy nem is azért adnád be mert már menned kell dolgozni..akkor szerintem esélytelen hogy bevegyék.
2017. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol keves a gyerek, beveszik a ket es fel evest is. Mellette jar a GYES, es lehet kozben munkat keresni.
2017. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is faluban lakunk , lasszoval fogjak a gyerekeket , 3 ismeros 2,5 eves kislany megy jovo tanevtol.


Kerdezo, jar a gyes mindenkepp.

2017. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. máj. 21. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a GYED-nél van, hogy nem jár ha bölcsis a gyerek és nem dolgozik mellette a szülő.
2017. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen viheted és jár a gyes. Ahogy az előttem lévő írta, csak gyed esetén van olyan megkötés, hogy ha nem dolgozik a szülő és közben viszi a bölcsibe a gyerkőcöt akkor nem jár a gyed. Nekem pl csanába (ill. most már családi bölcsi) jár a középső. Ő novemberben kezdte, mivel augusztusban született a kistesója és az utolsó beszokók között volt. Igaz fél napot van csak, de nagyon élvezi a közösségi létet.

És az elsőnek válaszolnám, hogy igen sok olyan ovi van ahol beveszik már 2,5 évesen a gyerkőcöt, nálunk is és a környéken még van jó pár ilyen ovi. Sőt elárulom, hogy még szobatisztának sem kell lennie pl a mi ovinkban. Bár tény, hogy mire odajutnak már azok, de ha van 1-2 gyerek aki nem, az nem elutasítandó szempont.

2017. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!