Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyszerre utaltak volna az...

Egyszerre utaltak volna az anyasági támogatást és a családi pótlékot, de a GYES nélkül?

Figyelt kérdés
1 hete adtam le a nyomtatványokat és ma a következő néven jött az utalás: Családvédelmi támogatások. Ebbe ugye mindhárom beletartozna, de az összeg sehogy nem jön ki. Ráadásul úgy tudom, a családi pótlékot egész hónapra számolják, nem napokra lebontva. Szóval így még stimmelne is az összeg, de akkor a GYES külön jönne arra a fél hónapra (múlt hónapban szültem)?
2017. júl. 20. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan mennyit utaltak? Könnyebb lenne úgy segíteni, illetve hogy van-e a kicsin kívül más gyerek is, csak az összegek számítása végett.
2017. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a határozatot ,abban le lesz írva minden . Az esetek többségében mindig a pénz ér oda hamarabb .
2017. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, én is előbb kérdeztem minthogy rágugliztam volna a pontos összegekre a számoláshoz. :) Anyasági+családi, ami érkezett, forintra pontosan. Akkor gondolom a GYES-t majd utólag. Csak furcsa volt, mert azt hittem, ebben akkor már minden benne van. Ezek szerint majd külön számolják azt el, biztos több az elbírálási idő vagy valami. Nem értek hozzá. :)
2017. júl. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!