Maradhatok otthon?

Figyelt kérdés
2 évesen megy a lányom bölcsibe,utána maradhatok otthon vagy mennem kell vissza dolgozni?GYED-et kapom tovább...?Hogy működnek ezek a dolgok?
2017. júl. 26. 16:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
a gyedet két okból nem kapod: 1, bölcsiben lesz a gyerek és nem dolgozol, 2. betölti a kettőt...
2017. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

GYEDet már nem fogsz kapni csak addig míg a gyerek betölti a 2-t.

GYESt kaphatsz a fizetésed mellé még egy évig. Ha viszont maradsz otthon GYESen nem járhat a gyerek bölcsődébe.

2017. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha a gyerek bölcsiben, akkor minek maradsz otthon?
2017. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
3-as! Nem vagyok kukacoskodó..de nekem is ez volt az első kérdésem :D a többiek meg leírták mi hogy megy! És akkor elkezdenek sokszor támadni,amikor nem érti az ember,hogy nincs rákötelezve hogy menjen vissza dolgozni,mert lehet megteheti hogy 3 évig otthon van a gyerekkel.... de esze ágába sincs a gyerekkel lenni..csak úgy pihike még 1 évig. Miért is az ilyennek gyerek??? Na most kukacoskodtam :D
2017. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

Bölcsihez kell munkáltatói igazolás nem?

Én ha úgy döntenénk otthon leszek 3évig, akkor nem dugnám bölcsibe a gyereket.

2017. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
A gyereknek ennyi idősen már a bölcsiben a helye. Ha kijönnek így anyagilag miért ne mehetne. Gyed utana mar nem jár, de nem írtad esetleg kistesó van e esetleg, utána természetesen jar. Én 1,5 évesen adtam be és 2 éves kora utan mentem dolgozni. Gyedet 2 éves koráig kaptam. Magán bölcsibe járt.
2017. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Hogy adhatod bölcsibe ha nem mész dolgozni? MUnkáltatói kell hozzá. Ráadásul nálunk mindkét szülőtől, és le is ellenőrzik.
2017. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Magán bölcsibe simán mehet.
2017. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
17%
Én is remékem, hogy magánba megy, nem a dolgozó szülők gyerekeitől veszi el a helyet. Sajnos protekcióval ezt sokan megcsinálják. Gyedet akkor kapsz, ha ikreid vannak, rájuk 3 éves korig jár, vagy van kisebb gyerek is! Gyes jár 2-3 éves kora között, akkor is, ha nem dolgozol és bölcsibe jár!
2017. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Őszintén?Eléggé ki vagyok purcanva 11 hónap után,munkahelyet kell majd váltsak,nincs testvér,egy gyerek,de ő felér 2-vel,a lényeg,hogy szeretnék az új munkahelyen teljesíteni!Megfáradva nehéz...Miért kell pocskondiázni egyeseknek,nem értem?!
2017. júl. 26. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!