Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Most mondtam fel a munkahelyen,megyek munkanélkülire. De előfordulhat,hogy terhes vagyok . Akkor milyen juttatások járnak,valaki ?
2017. szept. 18. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz új munkád,akkor csak gyes,csp és egyszeri anyasági fog járni.Esetleg ha az apának van munkahelye,akkor ő igényelheti az adókedvezményt.
2017. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben NE menj munkanélkülira, ha jót akarsz.

Várd meg, míg kiderül, mert az álláskeresési folyósításának jó időzítésével kaphatsz mindent, míg ha mist igénybe veszed és nem lesz munkád, csak gyes csp.

2017. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy ha te mondasz fel,jár neked a munkanélküli ? Mert szerintem csak akkor jár, ha neked mondtak fel. Ha ez változott , és rosszul tudom, akkor bocsánat a tévedésemért.
2017. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!