Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Visszamehetek a főállásomba gyed mellett dolgozni?

Jelenleg gyeden vagyok kislányommal. A munkáltatóm, ahonnan itthon maradtam a szülési szabadságon/tgyáson/gyeden most visszahivott dolgozni, de csak 4 órába.

Kérdésem, így is kapnám a gyed-et, s mellette a 4 órára a díjamat, vagy a gyed ebben az esetben megszűnne.

Neten csak olyan információkat találtam a gyed-extrával kapcsolatban, ha más munkáltatónál vállalok a gyed mellett munkát.

Segítséget elireis köszönöm.

A rosszindulatú kommenteket nem kérem. Köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témában: gyed extra

2017. szept. 21. 21:12  Privát üzenet  

A válaszok
A csed végével, a gyed megkezdésével lehet, nyugodtan, akár 8 órában is. Kapod a fizud és mellette a gyed-et.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. szept. 21. 21:16 Privát üzenet

Igen,rendesen kapod a fizetést és a gyedet is. :)

Ezt sokan kihasználják a pénz szűke miatt itt Magyarországon!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. szept. 22. 06:06 Privát üzenet

Nincs semmilyen megkötés, hogy hol kell dolgoznod, hogy járjon mindkettő (nem tudom, hol találtál ilyet).

Akár a régi munkáltatónál, akár újnál kezdesz, ugyanúgy jár fizetés mellé a gyed, majd a gyes is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. szept. 22. 08:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki gyed/gyes mellett megszakitva a fizetés nélküli szabit táppénzre ment a kistesóval hogy csinálta?
Apa GYED mellett mikortól dolgozhat?
Diplomás GYED jár aktív jogviszony mellett is?
Hogyan mukodik most az, hogy gyed mellett lehet dolgozni?
Ha a vállalkozásom mellett leszek terhes, kapok Gyed-et és ami még jár?
Gyed mellett szeretnék visszamenni dolgozni, de a munkáltató csak a Gyed lejártát követően engedi. Mit tudok tenni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!