Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki a kistesóval visszament...

Aki a kistesóval visszament papiron dolgozni szabi kivételével majd táppénzre ment hogy kapja a táppénzt gyed/gyes mellett az mikortól ment táppénzre?

Figyelt kérdés
Amint lehetett visszament szabi majd táppénzre vagy kivárta a 12 hetet mondjuk, hogy zajlott időben?
2017. okt. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Kértem a fizu nélküli szabim.megszüntetését. Betöltött 91napos igazolással bejelentettem h várandós vagyok, és hogy vesz. terhességgel aznap tp re is felvettek. Ezt így mindet egyben!
2017. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösti. Akkor nem kellett kivárnod a 30 napot, azonnal visszavettek fizu nélküli szabiról?
2017. okt. 6. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem mindenhol van így, kb.10ből 7 esetben nem vesznek vissza.

Vagy ha mégis, pár hónap múlva fel is mondhatnak. Mondjuk előtte is. Úgyhogy nem mindenkire igaz ez így, tehát nem érdemes erre alapozni.

Minden munkáltató megoldja, ha szélnek akar ereszteni valakit.

2017. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30napjuk van reagálni a kérelmedre...nalam sok esély nem volt nyilván nem dolgozni akartam visszamenni...ezért intézték a tpre vétel dátumától a fiz.nélküli szabi megszünését!
2017. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!