Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed igazolás igénylése BKK...

Gyed igazolás igénylése BKK bérlethez?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, hogy is van ez. “Kismama” BKK bérlethez milyen igazolás szükséges? Már Gyed alatt is jogosult vagyok rá, vagy csak Gyes alatt? Kormányablaknál kell igényelni? A bérelszámoló cégtôl van egy papírom, h mennyi a napi bérem. Ezzel tudom intézni? Köszönöm!
2017. nov. 19. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Már a Csed alatt is van támogatott bérlet!!!!


Kell egy papír, amin le van írva hogy igen, neked jár a GYED, támogatott vagy és ez nem egy tavalyi papír hanem egy friss nyomtatvány.


Nekem pl jó volt az a levél az ügyintézéshez, amit postán kaptam az OEPtől. Postán küldték hogy igen GYED aktív stb. Ezt bevittem a BKK-hoz (metró aluljáróban ahol van pultos ügyintéző) és ment is a pecsét a bérletigazolványba amit ők adnak. Ehhez neked kell vinni egy friss igazolvány képet!

2017. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg az a papír és az OEP utalja a pénzt, akkor bemész az OEPhez és kérsz egy igazolást. Nyomtatják ingyen és viheted is.
2017. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A munkâltatóm kifizetôhely, de a gyed-rôl én másik papírt nem is kaptam, csak amit írtam. Szept. eleje óta vagyok gyeden.
2017. nov. 19. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kifizető helytől kellett papírt kérni.amúgy meg mikor setaltok akkor menjetek arra amerre bérletarus van és megkérdezed tőle!
2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!