Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kik élnek Németorszagba?...

Kik élnek Németorszagba? Elterngeldel kapcsolatba lenne pár kérdésem többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok jelenleg Elterngeldet kapok 2 évre vettem igénybe de kaptam egy lehetősèget hogy vissza mehetek dolgozni most 10 honapos a babám anyukam kint van ő tud segiteni a kerdesem mi lesz a még fen maradt 10 honapommal?negativ komik kiméljenek
2017. nov. 22. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A levélben amiben anno megírták, hogy mennyi összeget utalnak és mikor abban elvileg benne van, hogy kinek kell szólnod ha változás állna be az eredetileg tervezett Elternzeit időszak alatt, biztos választ csak ők tudnak adni az Elterngeld-et illetően. Ha jól tudom akkor ha csak részmunkaidőben (max 30 óra/hét) mész vissza dolgozni akkor mellette ugyanúgy utalják az Elterngeld-et.
2017. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod teljes munkaidőre mennék dolgozni
2017. nov. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!