Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2év gyed,1év gyes után 1hónapr...

2év gyed,1év gyes után 1hónapra még állományban tart a főnököm ez által fizeti ki a bent maradt szabadságokat ?

Figyelt kérdés
Ez volt a megállapodás és majd közös megegyezéssel elköszönünk egymástól mivel nem tud tovább alkalmazni én a gyerek miatt nem tudok hajnalra járni és lenbe más meló is amire nem kéne hajnalra bemenni de gyerekem van beteg lesz stb. Nem kellek ..Szóval munka viszonyom okt.5ével folytatódik ugye egy hónap de viszont okt.21.én előtörtem a bokám táppénzre mentem a kérdésem az lenne ,hogy ilyenkor ,hogy számolják a táppénzt? Amistani bérem az alapja vagy számít a gyes,gyed összegét is nézik?előre is köszi ha valaki tud segíteni
2017. nov. 25. 13:50
 1/1 A kérdező kommentje:
A ?-jel csak a kérdés kiirása miatt kellett
2017. nov. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!