Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

2006 óta (E. V. ) vállalkozó vagyok.2015 július 24 én szültem. Most gyesen vagyok ( közben nem dolgoztam) A 2. babât 2018. június 12 re várom. Ugyanúgy jogosult leszek a gyedre?

A kérdéseim:

- kell e valahova vmilyen papírt leadnom, igényelnem, h a màsodik babóval kb annyi gyedet kapjak mint a elsővel??

A konyvelő 0-asan adta le a papírjaimat. Ő azt mondta, h nem, mert szerinte automatikusan jàr.( nem volt meggyőző a válasza)

Valóban?

- táppénzre elmehetek? Vagy mivel gyesen vagyok így nem??

Remélem valaki tud segíteni, mert mindenki màst mond...

Köszönöm

2017. dec. 5. 20:22  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Tényleg senki nem tud segíteni??

# 1/1Időpont 2017. dec. 11. 07:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Június 30-án volt abortusz és július 27-én jött meg az első menstruáció most meg augusztus 21-énmert szoval majden minden nap együtt vagyunk tegnap is a 9ik vagy 10ik nap...
3 hete és 3 napja késik terhes vagyok? Junius 1jén volt meg utoljára és julius 1jén kellett volna megjönnije de már csináltam 4db tesztet de mindegyik negativ. Szerintetek terhes...
Junius 19en mensiztem 4napos volt. Junius 26.29. julius 1.2. án voltunk együtt. Nem vart mensim julius 17en lesz. Mikor csinaljak tesztet szerintetek? Már nagyon várom a két csikot!
Ki mennyi idő után kapta meg?
Május 8-án volt missed ab. Első mensim Június 18-án volt,3 napig erős volt, utána gyengébb. Következő mensim, Július 15-e. Másfél napig erős, most meg már semmi nincsen. Ez normális?
Segitenetek kibogozni? Majus 25en volt meg utoljara junius 25en eros pozi teszt, ma voltam dokinal (julius 10), a petezsak atmeroje 8,4 mm szerinte 4 hetes terhesseg.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!