Mennyi pénz a gyed extra?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyed extra nem pénz, hanem egyfajta ellátásrendszer összesített neve.

SZóval a gyed extra melyik részére vagy kíváncsi???

2018. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanannyi, amennyi a gyed, amennyiben jogosult vagy rá. Attól extra, hogy pl. 8 órás munka mellett is felvehető.
2018. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ezt gondoltam kedves elsö :)

Gyeden vagyok itthon a kislanyommal,ujra babat varok. A munkahelyemtol ezutan tappénzt illetve gyedet is kapom . Ez erdekelne kivancsisagbol,hogy mennyi ez az osszeg.

2018. febr. 12. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyed extra a te esetedben csak annyi, hogy lehetőséged van a 2 ellátást egyszerre igényelni.

SZóval az összeg annyi, mintha nem lenne gyed extra, az extra annyi, hogy nem választasz.

A táppénzt és a gyedet ugyanúgy jövedelemből vagy szerződés szerinti bérből számolnak.

Az adókedvezmény több, amit igényelhetsz.

1-es voltam.

2018. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire jogisultságot szereztél, mielőtt eljöttél a munkából. Ez mindenkinek más összeg.
2018. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más összeg, mivel jövedelemfüggő. A GYED extra lényege, hogy GYED mellé fizetést/táppénzt stb-t kaphatsz. De mi nem tudhatjuk mennyi a te fizetésed, mennyi a GYED-ed, mennyi táppénzre vagy jogosult ergó nem tudunk a kérdésedre válaszolni.
2018. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt a pénzt kapod, mint eddig, plusz táppénzt a munkahelyedtől, azt a fizudból tudod kiszámolni, plusz ha betöltötted a 91. napot, akkor tudod igényelni az adókedvezményt a magzatra is
2018. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!