Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kismamák, anyukák, mit gondolt...

Kismamák, anyukák, mit gondoltok, ezek az ineterneten hirdetett otthonról végezhető munkák nem kamuk? Valaki próbálta már? Van köztetek, aki csinálja a baba mellett?

Figyelt kérdés
Valaki próbált már ilyesmit? Ti hogy vagytok vele? Ha próbáltátok, kaptatok érte tényleg pénzt? Mennyit? Mit kellett csinálni? Első gyermekes anyuka vagyok, szeretnék egy ilyet kipróbálni és a baba mellett egy kis pénzt keresni, de nem tudom mennyire járnék jól vele? Nem akarom, hogy becsapjanak! Mik a tapasztalataitok?

2018. febr. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

MLM... Forever-es baromság, NuSkin és hasonlók. Verj át embereket és sózz rájuk hülyeségeket, amik jó esetben hasztalanok, rossz esetben károsak.


3,2,1... mindjárt itt lesz egy Forever ügynök, hogy megcáfoljon és elmesélje, hogy milyen rohadt egészséges dolog a C9-el koplalni.

2018. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem valós munkák.

Legtöbb esetben piramisrendszer.Be kell szervezned embereket.Lényegében ügynöki munka csak nem talpalsz hanem a neten zaklatod az embereket.Ráadásul elsőre neked kell fizetni galami kezdőcsomagot.

2018. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Többnyire ilyen beszervezős piramismunkák. Csak akkor látsz pénzt belőle ha hülyére veszel egy rakat embert és beszervezel másokat. Szerintem ehhez kevés embernek van egyáltalán gyomra de gyerek mellett meg szerintem főleg nem egy álommunka.
2018. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valos otthoni munkahoz szaktudas kell. Forditas, kezmuves termek gyartasa, marketingtevekenyseg, stb.


En forditottam es maganorakat adok Skype-on. Angolul vagy magyarul tanitok.

2018. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is így van: aki otthonról dolgozik annak vagy ehhez van tudása és ha kell, már ügyfélköre plusz műhelye (mondjuk grafikus, programozó, fodrász, masszőr, magántanár, könyvelő, varrónő... stb.) vagy olyan munkából "ment haza", amit megegyezéssel haza tudott vinni valószínűleg egy laptopon vagy céges telefonnal. De olyanban biztos ne bízz meg, aminél először neked kell fizetni vagy ingyen próba-dolgozni vagy csak jutalékért.
2018. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Anno anyám végzett ilyet, kulcstartókat gyártott, meg kellett vásárolnia a műanyag részét, a kulcskarikákat és kapott ilyen 2*4 centis képeket tartalmazó A4-es lapokat, ezeket kivágta, betette a műanyag részbe, fedéllel lezárta, kulcskarikát átfűzte és kész.


Anno 1996 környéke volt, akkor 8 éves voltam, arra emlékszem, hogy velem is meg tesómmal is próbálta eladatni a suliban 50 Ft-ért ezeket és csalódott volt, ha nem sikerült vagy csak kevés darabot tudtunk eladni. Fater maszek autószerelő volt, nyilván neki is ki volt adva a feladat, visszajáró ügyfélkör (trabant, lada, wartburg), neki jobban ment az üzlet. :D De így is bukás volt. Anyám meg szomszédolt, munkahelyén próbálta eladni.


Arra is emlékszem, hogy fatert beszervezte, hogy közösen csinálják az Amway sikersztorit a 90-es évek Magyarországában. Nyilván sikerült. (Nem.) :D


Annyit hozzátennék, hogy anyám nem volt ám hiszékeny, végzettség nélküli, bérszámfejtő volt, ezek ilyen meló melletti keresetkiegészítésnek indultak. Azt hiszem valahol van még a pincében Amway szönyegtisztítő, fel sincs bontva. :D


Válaszolva: átverés mind, ami nem az, az meg bukás. Lásd kulcstartók. 50 Ft-al is csak minimális bevételt szerzett volna, ha mindet eladja, de maradt rajtunk vagy 200 darab, nagy része össze sincs rakva mai napig.

2018. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!