Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha fél évet dolgozok gyed...

Ha fél évet dolgozok gyed mellett akkor miből számítják a következő gyedemet a fizetésből vagy az előző gyed alapból?

Figyelt kérdés
Decemberben jár le a gyedem és kezdem a gyest Most kezdtem dolgozni. Tervben van a kistesó. Ha ledolgozom a 180napot ami kell a gyedhez, akkor abból számolják majd a gyedet vagy az előzőből?

2018. ápr. 2. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták a pénzügyön, ha az első gyermek 4. Szülinapja előtt megszületik a kistesó, mindenből a kedvezőbbet kapom.


Mivel én terhesség előtt jól kerestem, de most h visszamentem gyes mellett kevesebbet kapok (új munka rend stb) ettől függetlenül, a régi keresetem alapján számolják majd a TGYÁs volt régen most nem tudom mi... és a gyedet

2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kedvezmenyszabaly az el.Elvileg nem kaphatsz kevesebbet,mint az elso babara


Ha viszont most visszamesz es joval tobb a kereseted akkor a mostani alapjan fogod kapni

2018. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!