Mikor mehetek tp-re?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem van. Az előzőn nem voltam bejelentve. A mostaninál letelt a próbaidő. Így elmehetek tp-re?
2018. ápr. 19. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi időre mehetsz táppénzre amennyit ledolgoztál. Tehát ha három hónap próbaidőn voltál, akkor 3 hónapra mehetsz táppénzre.
2018. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első.Ha most elmész,csak 3 hónapig lehetsz tp-n.Hány hetes vagy?
2018. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mehetsz tp-re, amikor az orvos azt mondja, keresőképtelen vagy. NEm kívánságműsor.
2018. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mehetni mehetsz, de sokáig igy nem fog tartani, ès ha nem leszel biztositott nem fog járni csed, gyed. Bar lehet igy sem, nem irtad a pontos előzmènyeket.


Amúgy álom munkaerő vagy, nem is értem miért nem alkalmaznak szivesen fiatal nőket a munkáltatók...

2018. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

14 éves korom óta dolgozom kedves... nem kéne,hogy ledegradálj. Fiatal nők vagyunk, az a dolgunk hogy éljünk,gyerekünk legyen, boldog családunk.

Bocs, de én így gondolom.

2018. ápr. 20. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
14 éves korod óta hol? Mivel 16 év az alsó korhatár diákmunkánál is? Pár esetben engedik 15 éves kortól szülői engedéllyel, de csakis hétközben és nappal, amikor ugye iskola van.
2018. ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valaki mondja már meg hogy miért van ennyi kibszott lusta nő aki terhes lesz és akkor azonnal táppénzre megy (akarna menni). Te hol élsz, a középkorban ahol a nőknek a gyerekszülés és nevelés volt a "munkájuk"?! Komolyan nem bírsz dolgozni? Én 35 hetesen még javában húzom az igát és nem halok bele de főleg nem akarnék semmit tenni hónapokig. És ezek a gyökerek az én adómból henyélnek...
2018. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem degradáltalak le. Csak arra cèloztam hogy gusztustalan dolog próbaidő alatt elsunnyogni a terhessèget egy új munkahelyen majd azonnal elhúzni táppènzre. Ès ez független attól hogy előtte mennyit és hol dolgpztál. Ez inkorrekt nagyon egy munkáltatóval szemben.
2018. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Fiatal nők vagyunk, az a dolgunk hogy éljünk,gyerekünk legyen, boldog családunk" 


Csak aztán ne sirj hogy miért csak havi 25e gyesre leszel jogosult és max 3 havi táppènzre (vagy 1).

Mas is igy csinalja, hogy èl, gyereke, boldog családja legyen csak lehet ezt sunyitás mef hazudozás nèlkül is ám

2018. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sunyi és lusta nő lehet a kérdező amennyiben ez nem egy direkt provokálásra kiírt kérdés.

Csak gratulálni tudok a mentalitásához!

2018. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!