Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha november 17-ére vagyok...

Ha november 17-ére vagyok kiírva és előtte 2és fél hónappal táppénzre megyek akkor mennyit fogok kapni amíg otthon vagyok 2 évig?

Figyelt kérdés
167.000 a nettóm. Táppénz alatt azt hiszem ennek a 70%-a.

2018. máj. 9. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ellátást bruttóból számolnak.
2018. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Táppénz a bruttód 60%-a, a CSED lesz a bruttód 70%-a. A táppénz nem befolyásolja a többi ellátást.
2018. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tappenz csak akkor 60%, ha volt 2 eves jogviszonyid, kulonben 50%. Kiszamolni nem igazan tudom neked, csak elmondani, hogy nekem valamivel magasabb volt a nettom, 175000korul, Csedem havi szinten 125-132ezer kozott mozgott. Gyedem meg olyan 110-118 ezer kozott mozog. 2 eves kora utan pedig Gyest kapsz, ami 28500 Ft jelenleg. Van egy egyszeri anyasagi tamogatas, ami jelenleg 64 124 Ft, amennyiben elegszer megjelensz a vedononek, azt hiszem 3 vagy 4 alkalom ez. Aztan van csaladi potlek is, az 12200Ft havonta jelenleg. Azt tudnod kell, hogy a Csedet es a Gyedet is a fizudbol szamoljak, hiaba vagy akar a terhesseged elejetol tappenzen, ellatasnak nem lehet ellatas az alapja, tehat a tappenz osszege nem szamit bele a szamitasba.
2018. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm! 4 éve dolgozom, 3 éve ott ahol most is. De a fizum kevesebb volt az elején. 2018 januárjától ennyi.

De a lényeg hogy a táppénz akkor nem számítódik bele.

2018. máj. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!