Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igényléstől számított hány...

Igényléstől számított hány napon belül utalják a CSED-et, az Anyasági támogatást, illetve a Családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Illetve, hol és hogyan kell igényelni? Neten baromi nehezen találom meg, és a legtöbb helyen tök mást írnak. Kormányablak? Ügyfélkapu?

2018. máj. 15. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A családit és az anyaságit én kormányablakon keresztül adtam be. A csedet a gyeddel együtt pedig a munkáltatómnál. Egy hónapon belül, azt hiszem kb. 10 nap múlva kaptam az anyaságit. Csed szerintem a következő hónapban jött a fizetési napon.
2018. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! És akkor értelemszerűen a Családi pótlékot és az Anyasági támogatást is csak a babó születése után leheg igényelni ugye?
2018. máj. 15. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Kb minden támogatáshoz kérik a baba taj számát, azt meg ugye a születése után kapod meg. Anyaságihoz a védőnőtől is kell egy igazolás. Mindent megtalálsz neten, de hivatalos oldalon tájékozódj (mák, oep)!
2018. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!