Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Decemberben lejár a GYES-em,...

Decemberben lejár a GYES-em, Augusztusban viszont érkezik a kistesó. Mit kell tennem, intéznem és mikor a munkahelyemen, hogy ugyanannyit kapjak mint az első gyerekkel?

Figyelt kérdés

Jelenleg GYES-en vagyok itthon a naggyal.

Akik hasonló helyzetben vannak lègyszi írjátok le részletesen mert annyi féle verziót olvastam már.


2018. máj. 29. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A munkahelyeden nincs munkaügyi csoport?

Egyébként ugyanannyit nem fogsz kapni sajnos. Az elsővel max gyedet kaptam, a másodikkal csak 75e ft-ot. Pedig még gyed alatt megszültem a másodikat.

2018. máj. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első akkor vmit rosszul csinált a munkaügyes, mert ha gyed gyes alatt vagy azt követően szülsz azonos munkahelyen akkor megbézik az első ellátás alapját majd a mostani béred alapját és amelyik a több az jár.

Kérdező ha beleférsz a 28 napba már elkezdheted a csedet de vehetsz ki pár nap szabit is főleg ha emelkedett a fizud.

2018. jún. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel a fizetésemet nézték, amennyit kerestem. A másodiknál viszont az alapbéremből számoltak. Ez sokkal kevesebb, mert nálunk különböző jutalékok vannak.
2018. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, pont ennek a kiküszöbölésére hozták a kedvezményszabályt (elég régen).

Nem kaphattál volna kevesebbet, elcs.ték.

2018. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utána járok!
2018. jún. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!