Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy működik a gyed lejárta...

Hogy működik a gyed lejárta után a munkahely váltás ha még akkor nincs új munkahely kilátásban? Vagy mindenképp hamarabb kell keresnem munkahelyet?

Figyelt kérdés
Hogy irathatom bölcsibe a kislányom ha nincs munkáltatói igazolásom? Ha pedig lesz új munkahelyem, hogy tudom beszoktatni, hisz a próbaidő nem arról szól, hogy távol vagyok.

2018. máj. 31. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha követelmény a munkáltatói igazolás, akkor anélkül nem tudod beíratni. Beszoktatni majd viheti az apja, nagyszülei is.
2018. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még megvan a régi munkahelyed, kérsz tőlük szándéknyilatkozatot. Azzal beíratod, beszoktatod. A bölcsi nem értesül, ha felmondtál, így majd csak akkor jelzed nekik a váltást, ha van új munkahelyed.


De amúgy beszoktatni bárki viheti, nem csak te.

2018. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen erre hajlok én is, hogy apa vagy nagyi viszi beszoktatni. Remélem addigra kinövi, hogy csak anya létezik 😀

Azt nem tudom, ha bejelentem, hogy nem megyek vissza dolgozni, akkor hajlandóak e szándék nyilatkozatot adni.... mert be kell jelentenem, ugyanis aki helyettesít, nyugdíjba fog menni.

Akkor marad a felmondás, új munkahely keresés, bölcsibe iratás, beszoktatás sorrend.

Köszönöm a válaszokat!


Ui. Még egy kérdés: ha gyed lejárta előtt felmondok, akkor megszűnik a gyed?

2018. máj. 31. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejelented, higy em mész vissza evidens higy nem kapsz szandeknyilatkozatot
2018. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem szűnik meg a gyed de felesleges felmondani, elég , ész majd akkor, ha a gyes is lejar
2018. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!