Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikortól mentetek vissza...

Mikortól mentetek vissza dolgozni szülés után?

Figyelt kérdés
Kivártátok a 3 évet, vagy már hamarabb munkába álltatok? Nem viselt meg anyagilag a jövedelemkiesés? Volt esetleg, aki már fél év után munkába állt?
2018. jún. 3. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
3 év múlva, nem viselt meg minket.
2018. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Pont mikor 2 éves volt, és lejárt a gyed-em.
2018. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
1 évesen, 4 órában. Muszáj volt.
2018. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Itthon voltam 3 évig (plusz előtte 7 hónapot táppénzen). Nem viselt meg anyagilag.
2018. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
2,5 lesz szeptemberben a kisfiam. Akkor megyek vissza.
2018. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Az elso gyermekunk fel eves volt, amikor visszamentem dolgozni, teljes munkaidoben (5 nap, heti 40 ora).

Hajnalban kezdtem, kora delutan otthon voltam mar es a ferjemmel valtasban kertuk ki a szabadnapokat, igy csak heti 3 nap volt, amikor nem velunk volt a gyerek. Igy nem viselt meg senkit a dolog, ezt szoktuk meg, fizikailag sem volt megterhelo, mert szerencsere addiga mar nem ebredt a gyerek ejszaka.

Kulfoldon elunk, itt ez eleg altalanos egyebkent.

A masodik gyereket hamar vallaltuk, o fogyatekkal el, masabb volt a gondozasa/ellatasa az elso perctol kezdve, igy felmondtam es nem mentem vissza dolgozni evekig.

2018. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
2 évesen ment bölcsibe, én akkor mentem vissza 6 órában. (Júliusi születésű, szeptemberben kezdte a bölcsit.)
2018. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
1,5 éves korába terveztem, de csak 2 éves korában tudtam családi gondok miatt. Anyagilag nem viselt volna meg az sem, ha itthon maradok végleg, de már megőrültem az unalomtól itthon.
2018. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a GYED lejárt felállásban, itthonról végezhető. De meg így is necces lesz (a gyerek itthon van). Megéreztük eléggé, de a GYES már tényleg nem vállalható.
2018. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Amikor a második gyerekünk is betöltötte a 3. évét. Így összesen fél+1 évet voltam gyesen a két gyerekkel, közel 6 évet voltam összesen itthon. Így terveztük, anyagilag kibírtuk. Engem leginkább lelkileg viselt meg gyesen lenni, elképesztően kevés volt a korábbi jövedelmeim mellett.
2018. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!