Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az oepnél nem találják a gyed...

Az oepnél nem találják a gyed igénylésemet. Újra igényelhetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Április 30 lejárt az anyasàgim.Igényeltem a gyedet.Ma megjött a családi àlltalàban együtt küldik.Felhívtam az egészség pénztárat,ott azt mondtak,h nem is igényeltem.Pedig igen.Újra igényelhetem?Hívtam,de már nincs ügyfélfogadás..
2018. jún. 4. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyed és a családi nem együtt jön.A gyes+családi jön egy időben.Ha nem kevered,és valóban a gyed-re gondolsz,azt ha kifizetőhely a munkahelyed,akkor onnan kapod,mikor a fizetéseket utalják,haaz OEP utalja,akkor meg minden hónap 10.-ig van határidejük.

Hol igényelted a gyedet? A munkahelyeden vagy az OEP-hez mentél?

2018. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A könyvelő intézte családi vállalkozás.Elektronikus uton.Ott ültem mellette ..Ma hívtam és azt mondtak,h nem lett igényelve..
2018. jún. 4. 13:39
 3/7 A kérdező kommentje:
az oep nél..és gyed..
2018. jún. 4. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem érkezett be az igénylés.Amit tehetsz,hogy bemész mikor legközelebb lesz ügyfélfogadás,ott elmondod mi a helyzet,és ők intézkednek.
2018. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Küldték vissza,elektronikusan,h beérkezett a kérelem fogadtak..30 nap alatt nem tudtak feldolgozni?Az ügyintéző szerint meg nem érkezett be a kérelem..Újra igényelhetem? Nem veszik el?
2018. jún. 4. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,menj be az OEP-hez,és kérdezd meg mi a teendő.
2018. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük újra lett igényelve.
2018. jún. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!