Hogyan mehetek CSED-re a kiírt időpont előtt 28 nappal?

Figyelt kérdés
Mi a menete, és milyen papírok szükségesek hozzá?
2018. jún. 5. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvostól csed állományba vételes papir vagy a kiskönyved masolata ahol látszik a szülès varható ideje. Nyilatkozat csed megállapitásához kitöltve a munkaltatódnak, ő kitölti mèg hozzá a foglalkoztatói igazolást és elektronikusan beküldi ezeket.
2018. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvostól nem kellett semmi. Csak bevittem a kiskönyvet a munkahelyre és aláírtam az igénylést.
2018. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a munkáltatómtól kaptam csed igénylő nyomtatványt, a nőgyógyásztól pedig csed állományba vételi igazolást (olyan mint a táppénzes papír). Ezt a kettőt vittem a munkahelyemre. Nekem nem kellett a kiskönyv, és a háziorvosnál sem jártam. Ezek szerint mindenkinél máshogy van, a munkahelyeden kérdezd, hogy mit kérnek.
2018. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem fakultatív hogy a munkáltató mit kér. Neked volt csed állományba vételi igazolás ezért nem kellett a kiskönyv másolata a szülés várható dátumával. Van ahol ezt a terhesgondozó/nőgyógyász ki tudja adni, van ahol csak a haziorvos (ahogy a táppènzes papirt is)
2018. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!