Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Ha én szülés után szeretném igényelni a CSED-et, mi a teendő?

Amikor megszulok, onnantól számítva mennyi időm van a munkáltatómnak elküldeni a papírokat? Illetve utólag van a kifizetés? A nőgyógyásznak szólni kell, hogy tegyen at 10es kodra, most 9es kódú vagyok (tappenz) , vagy az a kórházban már megtörténik? Kérem, aki tisztában van ennek menetevel, leírna nekem érthetően, mi a teendő? Köszönöm szépen! 🙂

38+6 hkm

2018. júl. 9. 10:03  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinál a kórházban az anyuka?
Szülés után mi a teendő ahhoz hogy megkapjam a szülési pénzt?
38 hetes terhes vagyok, farfekvéses a babám aztmondták, hogy császárral lesz de seemmi vizsgála nem lesz már csak nst akkor most meg várják amig beindul a szülés általában, vagy mi a teendő?
Létezik h szülés után 9 hónappal szétnyíljon a gátseb? mi ilyenkor a teendő? Doki? mit fog csinálni?
Szinte nem mozog a kicsi! Mi a teendő?
Mennyire "ijesztő" a szülés beindulása? Mi a teendő ha beindul? Sokat vagyok egyedül, van még időm riasztani a rokonságot, hogy jöjjenek értem? (kb. fél óra mire ide érnek)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!