Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Visszamenőleg igényelt gyed-et mikor utálják?

Hónap elején beadtam az igénylést, a határozatot még nem kaptam, de a fizetéssel (hó végén kapom) már meg kaptam az aktuális havit. De a visszamenőlegest nem.

Lehet, hogy azt később küldik?

Köszi ha valaki tudja a választ.

2018. júl. 31. 22:23  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csed kérdés? Barátnőm 2018. 04. 04 . án szülte a második gyerekét. Tavaly 127.650 Ft volt a fizetése. Nettó mennyi Csed Gyedet kellene kapnia? Most júniusra 87.515 Ftot kapott....
Igényelt már valaki online gyes-t, családi pótlékot, anyasági támogatást? Melyikhez milyen dokumentumokat kellett csatolni?
Február 16. -án szültem, január 25-től szülési szabadságon voltam, de a csedhez a kérelmet csak a napokban adtuk be. Így melyik időponttól fizetik ki visszamenőleg?
Felvettem a diákhitelt, és ma kétszer kaptam meg az igényelt összeget, ez normális (szeptemberre visszamenőleg) vagy nem?
Igényelt itt valki GYED-et visszamenőleg?
Megkaphatom-e az igényelt özvegyi nyugdíjat visszamenőleg az elmúlt márciusi születésnapomig?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!