Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 1 éves baba mellett vállalnáto...

1 éves baba mellett vállalnátok heti pár órás otthonról végezhető munkát?

Figyelt kérdés
Itthonról dolgozhatnék heti pár róát, esetleg 1-1 napot munkahelyen, amikor apa tudna vigyázni a picire. Úgy érzem van rá erőm és kapacitásom, ti vállalnátok?
2018. aug. 24. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha szükséges a család érdekében akkor igen, akár az első pilanattól kezdve is, ahogy megszületett a kisember.
2018. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Számomra ez az időszak a babáról szól. Kikapcsolódásként a hobbimml foglalkozom, egyébként azzal is keresek egy kis pénzt. De nekem a fix, kötelező munka még nem férne bele bűntudat nélkül.
2018. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, vállalnám.
2018. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A babám van a figyelmem középpontjában.
2018. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, heti pár óra az semmi. Ha addig apukával van kettesben, az nekik is jó.
2018. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
esténként miután lefektetem akkor csinálnám elsősorban.
2018. aug. 24. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Többet is, ha szeretem és jól esik csinálni. (mikor a lányom egy éves lett, mi cseréltünk az apjával, én dolgoztam, ő volt itthon egy évet)
2018. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

10 hónapos volt a fiam, amikor elkezdtem mellette otthonról dolgozni. Szépen működött. Akkor dolgoztam amikor aludt vagy ha nyűgös volt a nap, akkor az esti fektetés után. Nem érezte hatását, észre se vette.


Mai napig így vagyok, most lesz lassan 2 éves. Szerintem ha terhelhető vagy, akkor simán belevághatsz. Viszont hogy ha kínlódás lenne az, hogy az alvás idő, ami eddig pihenő idő volt neked is (vagy házimunka, főzés..?), most egy új feladatról szólna, akkor inkább várj.. Őszintén szólva nekem 0-24 pörög emiatt az agyam, mert nincs olyan időszak a napban amikor pihenhetnék. De ez ezzel jár.

2018. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen de csak mert 2-2,5 órát alszik ebéd után, éjszaka max inni kel 1x és 8-ra már alszik. Keveset alvó baba mellett semmilyen pluszt nem vállalnék, ha nem muszáj persze. Azt írod van rá erőd és kapacitásod, akkor miért ne? Nálam amúgy a gyik-ről meg társairól venne el időt úgy is, nem a gyerektől, ő ébren úgyse tűrné, hogy mással vagyok elfoglalva. 😂
2018. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Persze.
2018. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!