Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi történik, ha a terhesség...

Mi történik, ha a terhesség alatt nem megyek táppénzre?

Figyelt kérdés

Jelenleg 19 hetes vagyok, február 5-re vagyok kiírva.

Most még dolgozok rendesen (iroda), a főnökeimmel azt beszéltük,hogy december január home-officeban dolgoznék otthonról, besegítő jelleggel, így mindenki jól jár. ( valamennyit mégis dolgoznék, nekem meg nem kellene táppénzen lennem egy napot se, hanem kapnék normális fizetést végig)

Van ennek valami jelentősége vagy semmi? Ugyanúgy csak CSED-et igényelni és kész?


2018. szept. 5. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Én nem home officeban hanem rendesen dolgoztam a szokàsos helyemen


24 nappal a kiírt dátum előtt elmentem csed-re ( végül 32. Napon szültem)


Nincs jelentősége

2018. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége. Mégis mi lenne?

A táppénz nem kötelező.

2018. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentőssége, nem kötelező táppénzre menni, ha semmi nem indokolja....
2018. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerek 41. héten szültem, a 40. héten (szülés előtt 4 nappal) dolgoztam utoljára irodában, csak a hátam fájt kicsit az üléstől a végefelé.
2018. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En eppen igy tettem. Utolso honapban home office volt. Aztan szules, csed, gyed, munka, gyes. Mondjuk kemeny volt, mert minden orvos es a vedono is folyton a tappenzt eroltettek az egeszseges terhessegemben, mert azt ugy szokas csinalni.😅
2018. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!