Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Itthon vagyok a 8 honapos...

Itthon vagyok a 8 honapos kislanyommal. Jon a kisteso, amit szerettunk volna. Tegnap derult ki. Ilyenkor mennyi penz jar. Jelezzem a munkaltatom fele?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 06:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A családi adókedvezmény összege 2 gyermekre fog járni a magzat 91 napos korától.

A kicsire fog majd járni a csed, a nagyra pedig kapod a gyedet.

2018. okt. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam, hogy ha elmegyek a szulesig tappenzre, akkor tobbet kapok. Ez igy igaz?
2018. okt. 5. 06:42
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha jelzed hogy visszamennél dolgozni, állományba vesznek, aztán közlöd hogy upsz veszélyeztetett terhes vagy úgyhogy mész is táppenzre akkor igen, lehetséges.

De nem úgy működik, hogy terhes vagyok, tegyenek táppénzre csak úgy.

2018. okt. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
(én is szívesen facsarom ki az államtól a legtöbb pénzt, de azért ezt így nem lenne arcom bejátszani holott ugyanabban a cipőben vagyok mint te)
2018. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, én is ebben a helyzetben vagyok, viszont ha ezt megjátszanám nem várnának vissza a gyed lejárta után.
2018. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Èn leültem beszèlni a főnökeimmel.

Elmondtam hogy kismama vagyok ismét, mik a lehetősêgeim?

Úgyhogy gyesről visszavettek, most a szabijaimat töltöm, aztàn tp.

Miért ne? Ha belemennek!

2018. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha vissza kell mennem dolgozni babok utan, erre a munkahelyre semmikepp nem szeretnek, szoval nekem az csak jo lenne, ha nem varnanak vissza. Nekem van hozza arcom, szerintem ez jar, foleg ha ilyen mocskos vilagot elunk. Kedves utolso, szoval akkor minden a fonokomon mulik? Mikor erdemes szolni neki?
2018. okt. 5. 07:42
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezért élünk amìgy mocskos világot, mert mindenki lop csal hazudik. Épp csak a politikusokat szídjuk erte, nekünk meg JÁR. Ezért mondom mindig, TÖKMINDEGY ki lenne hatalmon, mindenki kikanyarítaná magának amit csak elér ;)
2018. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
😠👎
2018. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező. Nem a főnökön múlik. Rajtad.

Jelzed, hogy visszamész dolgozni, majd pár nap szabi után viszed a táppénzes papírt.

Nem tudom, kifizetőhely-e, de ne számíts nagy gratulációra, meg sok segítségre a papírmunkában...

2018. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!