Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jelenleg angliában dolgozom...

061185 kérdése:

Jelenleg angliában dolgozom és élek a párommal 2 éve kisbabát várunk és én magyaroszágon szeretnék szülni. Volt valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Miért? Nekem teljesen probléma mentes volt az ellátás

Minden ingyenes

Otthon csak magánba mehetsz ugye tudod? És mikor akarsz haza menni?? Nem tudhatod mikor szülsz. Utána meg ha problémás a szülés vagy császár lesz baba nincs jól stb akkor meddig maradtok? Sokkal egyszerűbb itt ha már itt vagytok

2018. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jó itt az ellátás nem ezzel van a baj csak én nem végleg jöttem ide csak dolgozni kicsit és mindenképp othon akarom megszülni a babát és haza szeretnék menni. És a tb része érdekelné a dolognak hogy tudom újra el indítani hogy legyen tbm
2018. nov. 5. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Magadnak kell fizetned, ennyi ah egész
2018. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kapsz maternityt akkor nem kell otthon fizetned a tb-t, csak egy formot kell kitoltened, S01 azt hiszem ami neked kell es a ket orszag lerendezi egymas kozott. De van fent facen csoport hazakoltozo magyaroknak, ott pontosan le van irva, hogy milyen papirt kell kitoltened.
2018. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy a terhesség vége felé nem repülhetsz. Vagyis pár hónappal szülés előtt már otthon kell lenned. Kivéve ha autóval vagy vonattal akarod ezt az utat megtenni. Akkor mehetsz, amikor akarsz.
2018. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!