Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Teljesen hülyének néznek?

Teljesen hülyének néznek?

Figyelt kérdés

Én jelenleg gyed,gyes vagyok plusz családot kapok a gyerekekre.

Visszamentem állományba veszélyeztette terhesség mert mérgezéses vagyok .

Ezzel a lendülettel átadtam mindent a férjemnek a gyedet, a gyest a családot mindent tényleg én csak tpn vagyok.

Mégis azt vágtak az arcomba hogy nem lehet 9-es kóddal azaz veszélyeztette terhesként átadni a férjemnek a jelenleg igénybe vett gyed, gyest és családot.

Ide böjte az arcomva hogy olvassák el a 97' évi lvxxxiii paragrafust asszem.

Lényeg hogy elolvastam 5x és abba is csak az a kikötés hogy egyszerre egy veheti igénybe. Ezt így csináljuk mert én állományba vagyok ugye. Akkor mégis miért kötözködik velem?

Minden papírt szépen kitöltöttem megírtam még szabit is vettem ki ha ne szóljanak van vagy 80 napom de ezt vágta az arcomba ö most erre nem ér rá és olvassák el a netjogtárt .. basszus... 8 éve vagyok itt ez a liba meg fél éve és ezt vágja a pofámba.

Egy tb ellenőr azt mondta teljesen rendben van amit csinálunk.

Akkor még kell ezt csinálni?


2018. nov. 9. 07:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Ezen a héten intéztem el mindent.

A lemondokat a papírokat stb.. mindent lefenymasoltam. Mindent alairtunk. Kértem a fizikai nélküli szabi megszüntetését... Mindent. Kaptam igazolást az orovostol.

Tényleg csodálkoztam hogy sikerült egy nap alatt elintézni. Erre puff....

2018. nov. 9. 07:54
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg ha normálisan sikerülne megfogalmazni....
2018. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Bocsi a telefon írja magának.

Szóval gyesen, gyesen voltam és családit kaptam.

Terhes vagyok. Veszélyeztett.

Visszatértem magam táppénzre.

A férjemnek átadtam mindent a gyedet,gyest és családit.

Az irodába nő meg azt mondta 9-es kóddal ami a táppénzes papíron van nem adhatok át semmit a férjemnek.

Elolvastam ezt a jogszabályt és nincs ilyen kikötés csak olyan hogy egyszerre egy ember kérhet mindent.

2018. nov. 9. 08:00
 4/28 A kérdező kommentje:
Gyed, gyes.. látod megint elírta a telóm
2018. nov. 9. 08:01
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Sose értettem mire jó ez a taktikázás.

Nekem ez cigánykodás.

A munkáltató mondta ezt vagy a Hivatalban? Az irodábanból nem egyértelmű.

Menj be személyesen és intézd el úgy.

2018. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A munkáltató mondta hogy nem lehet 9-es kóddal átadni a másik félnek a gyedet, a gyest és a családit.

A tb ellenőr meg telefonban mondta hogy ez így rendben van ahogy csináljuk.

Én rám érted a cigánykodást?

Mert ha igen akkor kicsit gondold át egy nagy gyerekes családnak mennyit számít 100.000 Ft pluszba egy hónapban. Még mindig nem abba a kategóriába van a család hogy ezt letojjuk és ott hagyjuk az államnak vagy a c3gnek a pénzt.

Mert rengeteg ember van így manipulálva... Milliók maradnak benn emiatt mert átcsöszik az embereket.....

2018. nov. 9. 08:09
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Magadról beszélsz ? Mert épp te vagy az, aki plusz pénzt akar leszakitani azért, mert egymás -hegyére hátára potyogtatja a gyerekeket.
2018. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Voltam benn érted a héten minden papírommal.

Mindenhol. A munkáltatónál, a máknál az orvosnál mindenhol. Egy egész napom ment rá.

Először a munkáltató azt mondta rendben van mehet majd másnap mondja hogy nem mehet és kezdte elölről nekem a 9-es kóddal a taps papíron......

2018. nov. 9. 08:12
 9/28 A kérdező kommentje:

Azta mekkora egy bunkó vagy.

Mit számítok le azzal ha eldolgoztam azt a pénzt?

Bocs nem ingyen a semmire szülök.

2018. nov. 9. 08:16
 10/28 A kérdező kommentje:

Válaszolni nem tudsz csak kötözködsz velem hogy mit taktikázok.

Ez jár érted minden dolgozó magyar állampolgárnak.

Csak embereket hülyének néznek és megvezetnek.

Nem roma vagyok aki életébe nem dolgozott.

16 éves korom óta dolgozom. Azért hogy én legalább arra törekszem a népesség növekedjen azért vagyok én a taktikázó?

Szepen kérdeztem nem durvan. Te ezzel szemben durván reagáltál inkább lapozz tovább akkor más témákba.

2018. nov. 9. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!