Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hol és hogyan tudom igényelni...

Hol és hogyan tudom igényelni az egyszeri anyasági támogatást? Milyen igazolványok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Kormányablak ha a munkahelyed nem tb kifizetôhely


Személyes adatok, gyereké is

Tajkàrtya

Személyi, lakcím


Igazolás a 4 terhesgondozásról


Bocs a hosszú linkeke miatt


Formanyomtatvány


[link]


Leírás:

[link]

2018. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun is lehet, úgy gyorsabb.

Kell hozzá a baba lakcím és TAJ kártyája, az kb. 2-3 hét mire megjön, addig semmit sem tudsz intézni. Ezenkívül születési anyakönyvi kivonat, igazolás a terhesgondozásról (4 pecsét), ill. a te saját okmányaid, személyi+ lakcím k.

2018. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem a formanyomtatványt a Magyar Államkincstár honlapjáról. Kitöltöttem itthon(nem nehéz) csatoltam hozzá az igazolványok, sz. anyakönyvi kivonat stb. másolatát,elküldtem postán így otthonról mindent el tudtam intézni. Ugyanígy csináltam a családi pótlékos papírral is.
2018. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.


Ügyfélkaput tudsz linkelni?

Nem találtam meg, úgy akartam


3.

Nálunk annyi volt a kormányablakn, mintha postára mentem volna

Pedig a csp--t is intéztem.

Plusz átnézték a papírt



Kérdező


Ahogy itt írják, é a linkeken is 3 féle módon is igènyeljeted

2018. nov. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4. magyarorszag.hu

Ha van Ügyfélkapud, csak akkor tudod ott intézni. Kormányablaknál nyitnak neked, kb. 5 perc és ingyenes.

Én is bementem először, hogy személyesen igényelem, és mivel bankszámlára kértem, kellett volna bankszlakivonat, vagy valami igazolás, hogy az az én számlám. Mivel ez nem volt nálam, hazamentem és elküldtem ügyfélkapun a kérelmet. Nem kért semmi igazolást, csak beírtam a folyószla számot, 3 nap múlva utalták. A családit is így igényeltem.

2018. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!