Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha külföldön élünk de én csak...

Ha külföldön élünk de én csak pár hónapot dolgoztam vagy egyáltalán nem dolgoztam az országban és gyermekem születik akkor megillet valamilyen támogatás? Illetve mennyi időt kell kint dolgoznom, hogy járjon támogatás?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De külföldön hol? Mert lehet meglep, de országonként eltér a segélyezési szokás...nem mindegy hogy Angliában vagy Afrikában éltek...érted?
2018. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Hol?

Melyik ország?

Külföld elég tág fogalom..

De amúgy nem valószínű, hogy jár valami. A legtöbb országban meglepő, de a magyarhoz képest sokkal rosszabb a terhesség alatti ellátási rendszer.

2018. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A külföld egy nagyon tág fogalom. Országonként eltér kinek mi jár. Van ahol teljesen mindegy, hogy mennyit dolgoztál mert egyébként sem jár semmi. Van ahol számít, hogy apuka dolgozik-e. Van ahol teljesen mindegy, mert a munkanélkülinek is a feneke alá tesznek mindent.

Szóval inkább nézz utána a helyi támogatási rendszernek, mert itthonról ebben nem nagyon fogunk tudni segíteni.

2018. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Mivel ez egy magyar oldal, nagyon rossz helyen jársz. Itt nem fogsz arra választ kapni, hogy az adott országban milyen támogatás jár...

Ha meg külföldön dolgoztál, és itthon szeretnél pénzt kapni, azt meg elfelejtheted

2018. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külföld elég tág fogalom.Ha Anglia viszont tudok segíteni,mert itt szültem,de kicsit több info kene...
2018. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Írországról van szó, írj privátban. Épp benne vagyok :)
2018. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ausztriára gondoltam
2018. dec. 3. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!