Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A napokban tudtam meg, hogy...

A napokban tudtam meg, hogy terhes vagyok. Most februárban lesz meg az 1 éves munkaviszonyom. Előtte gyesen voltam 3 évig, csak gyed alatt megszűnt az akkori munkahelyem?

Figyelt kérdés
Mivel kislányom sokat volt beteg,ezért sokat voltam vele táppénzen. A kérdésem az lenne, hogy az az idő mikor táppénzen voltam beleszámít az egy évben vagy azt az időt le kell dolgoznom. Mivel tavaly volt két spontán vetélésem, ezért tuti hogy nem dolgozhatom sokáig.

2018. dec. 26. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Beleszámít az az idő is, viszont azt hiszem, a TP maximuma egy év.
2018. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beleszámít. Nem kell ledolgozni. Azert perszr ne hagyd el magad, a spontán vetélés pont azért spontán, mert ha ágyban fekszel egesz nap, akkor is megtörténik sajnos. Sok szerencsét, és jó babavárást.
2018. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!