Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vállalhatok munkát GYED...

Vállalhatok munkát GYED mellett új munkahelyen úgy, hogy a régi munkahelyemen nem mondok fel?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne munkát vállalni a nyáron,de nem a régi munkahelyemen. Konkrétan az érdekel,h az új lehetőség miatt meg kell szüntetnem a régi munkaviszonyomat,ha gyed mellett dolgoznék?

2019. jan. 3. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,de nekem kellett kérnem egy igazolást a munkahelyemről,hogy ettől eddig állományban vagyok,de gyesen vagyok. Négy órás munkát vállaltam el a gyerek mellett.
2019. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves második válaszoló,akkor jól értelmeztem,hogy nem a régi munkahelyeden vállaltad a munkát a gyes mellett? Vagy a nemleges válasz arra vonatkozik,hogy a másik munkalehetőség miatt nem kell felmondanom a régi helyemen?
2019. jan. 4. 04:58
 4/5 A kérdező kommentje:

És még azt megkérdezném,hogy az igazolást,hogy állományban vagy el kellett küldeni valamilyen hivatalos szerv felé?

Elnézést az értetlenségért,de kissé nehezen látom át a dolgot. Valójában azt terveztem,hogy legalább addig itthon leszek a fiammal,míg le nem jár a gyed,de közben úgy alakult az anyagi helyzet,hogy pár hónappal előbb kell visszamennem dolgozni. És most pont van ez a lehetőség,hogy az új helyen rugalmasabb a munkaidő beosztás. Mivel emiatt bölcsibe kell íratnom a gyereket. Sajnos a nagymamákra nem tudom hagyni,mert egyikük sugárkezelésre jár,a másikuk pedig még dolgozik...

2019. jan. 4. 05:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Főállásom megvan. Ott fizetés nélküli szabin vagyok. Jelenleg gyedet kapok. Fiam 20hónapos. Úgy alakult,hogy szeptemberben október és november hónapban helyettes 4órás postai kézbesítőnek mentem el dolgozni. A postán kérték,hogy igazolja a munkahelyem a főállást, gyed, gyes idejét. És hogy engedélyezik a munkavállalást. Ezt simán meg is kaptam.
2019. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!