Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED és GYES alatt jár kafetéria?

GYED és GYES alatt jár kafetéria?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket találtam a témában:

[link]


2019. jan. 9. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ugyan miért járna ? Táppénz alatt se jár, fizetés nélküli szabadsagb alatt pedig pláne nem
2019. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem jár. A munkáltató adhat, de nem köteles.

Ugyanilyen, hogy pl. sok munkáltató próbaidő alatt sem ad cafeteriát, csak utána.

2019. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Azóta nyilván jobb szabályzata van a munkáltatónak és egyértelműen szabályozza, hogy nem jár.
2019. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Munkáltató dönti el. Ha akar ad,ha nem akar nem ad. Én anno, a tgyás(most csend) idejére kaptam Erzsébet utalványt, de gyed idejére már nem. Barátnőm gyed idejére is kapott, de jóval kevesebb összeget. Nagy multicégek.
2019. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tubarózsa ***** válasza:
63%
Én az éves br kafetéria keret felét kaptam csed/gyed alatt. Plusz a szabadjegyet is kaptam ugyanugy, mint mikor dolgoztam. Most már a munkám után kapom a kafetériát, szintén a felét, mert 4órásba vagyok gyed mellett.
2019. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

"Táppénz alatt se jár,"


Nálunk adnak akkor is.

2019. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Mindenki le van pontozva, aki jót írt...

A cafeteria adHATó, a céges cafeteria szabályzatban van leírva, hogy csed/gyed/gyes/táppénz/satöbbi alatt jár e. Van, ahol egyik esetében se adnak, van, ahol minden esetben. Nálunk pl 30 napot meghaladó táppénz esetén nem jár, pároméknál ha 5 napot vagy beteg egy hónapban, már nem jár.

Mi nem tudhatjuk, hogy nálatok mi a szabály.

2019. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!