Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Foallasu anyasagi igenylese?

Foallasu anyasagi igenylese?

Figyelt kérdés

a foallasu anyasagit csak egyszer,a gyes lejartakor lehet igenyelni,vagy lehet kesobb,esetleg megszakitani majd ujra igenyelni?

nemsokara betolti a 3. a harmat,de 8 oras munkat talaltam csak.sajnos tobbszor is elofordult mar,hogy a probaido letelte elott elkuldtek.igy kicsit felek,hogy most is ez lesz es ezert lecsuszok errol a lehetosegrol.

reszmunkaidos allast egyszeruen nem lehet talalni,mindenhol elvarjak a 8 orat.ami reszmunkaidos lenne az vagy hajnali kezdes,vagy delutan is menni kell,esetleg csak delutani munka, ami parom beosztasa mellett eselytelen.


2019. jan. 14. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet bármikor és bármennyiszer igényelni, megszakítani. Én kaptam egy évig, amíg itthonról dolgoztam, majd megszakítottam egy évre, amikor 8 órás munkahelyre kerültem, majd újra igényeltem, mert találtam részmunkaidőt.
2019. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!