Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vállalhatok így új munkát?

Vállalhatok így új munkát?

Figyelt kérdés
2018. júliusban hagytam abba a munkát, és október 1-jén született meg a kisbabám. És most kapom a CSED-et, majd utána a GYED-et és a GYES-t, és ezek mellett kapom a családi pótlékot is. Most van egy munka amit direkt kismamáknak van és gondolkodom rajta hogy elvállalom, viszont ez bejelentett munka. Olyan kérdésem lenne, hogy ugye ahol dolgoztam onnan nem mondtam fel, tehát oda be vagyok jelentve. Ahhoz hogy ezt az új munkát elvállaljam fel kell mondanom vagy lehet ezt csinálni a munkahelyem mellett, illetve hogy elveszik a CSED, GYED, GYES ha dolgozni akarok? Remélem érthető ahogy leírtam :)
2019. jan. 19. 08:23
 1/3 babyboom567 ***** válasza:
100%
Csed mellett nem dolgozhatsz.Utána Gyed/gyes mellett dolgozhatsz, nem kell a másik helyeden felmondani.
2019. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első irja, azzal a kiegészítéssel, hogy nézd meg, mi van az eredeti munkaszerződésben, mert lehet, hogy tiltja a másodállást hasonló profilú cégnél
2019. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mt értelmében tájékoztatási kötelezettséged van (szerződés előírhat engedély-kötelezettséget is).
2019. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!