Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Ausztriai munkahely megszűnése és terhesség?

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy 1,5év után megszűnt a munkaviszonyom Ausztriában, magyar államporgánkénr, magyar lakcímmel, két hete rúgtak ki, most viszont kiderült, hogy terhes vagyok! Így csak Gyesre leszek jogusult itthon? Vagy tudok kintről valamit? Vagy ha elmegyek itthon gyorsan egy nagyobb céghez dolgozni, akkor is csak gyes jár?

Válaszotok köszönöm

febr. 1. 13:31  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ha kint elhelyezkedek gyorsan másik munkahelyen, akkor is jár a teljes kintről?

# 1/1Időpont febr. 1. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Próbaidő alatt elbocsájthat a cég, vagy felmond ha kiderül hogy babát várok? Jelenlegi munkahelyem nehéz fizikai munka, első terhességem, így váltanom kell!
Ha az évek alatt ugye nőtt a minimálbér, akkor a GYED összege is nagyobb lesz/lehet?
Milyen támogatás vagy mi jár akkor ha fizetett nélküli szabadságon vagyok itthon a picivel, de újra terhes vagyok?!
Szeretnènk babát,2éve dolgozom a munkahelyemen új cég, nincsenek olyan jó forgalmak mint ahogy várták, viszont mèg tesznek bele pénzt, újabb üzlet nyitás. Mi van ha én teherbe...
Mit tehetnék, hogy visszavegyenek terhesen a munkahelyemre?
Ha inszeminációra fogunk menni a következő ciklusban, azt be kell jelenteni a munkaadónak? Jár olyan védettség, mint a lombik esetében?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!