Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Diplomás gyed "hallgatói jogviszony megszünését követően" egy éven belül szülő nőnek?

Mit takar a hallgató jogviszony megszűnése pontosan a diplmás gyedre vonatkozó jogszabályban?

Megkapta a diplomát,vagy meg van az abszoutórium, vagy kiíratkozott, esetleg kirúgták?

Keress kérdéseket hasonló témákban: GYED, juttatás, gyed extra, egyetem

febr. 6. 06:09  Privát üzenet  

A válasz

Én úgy értelmezem mindegyik opció megfelel, ha a többi feltételnek eleget tesz.

[link]

Itt szerintem elég jól leírják, nem tudom ezt olvastad-e már.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 6. 14:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan számítsam ezek alapján a GYED-et?
Édesanyám szeretné ápolni, gondozni az idős szüleit, mi ennek a módja, hogy jogviszony alakuljon ki, hova kell menni, mennyiért?
Gimnázuimban,12. évfolyamon, szülő által kért évhalasztás (jogviszony szüneteltetése) lehetséges?
Egy szülő bejött az iskolába tanulói jogviszony igazolásért miközben a gyerekét 3 éve kirúgták hiányzásai miatt – mit szóltok ehhez?
Jogviszony igazolást ha kérek egyetemen, akkor melyiket jelöljem be a kiállítás céljának, ha az egyik szülő munkahelyén kell igazolni, hogy még tanulok?
Tanulói jogviszony igazolás kérésekor derül ki hogy a gyereket két éve kirúgták? Szülő az ilyen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!