Érdemes e váltani?

Figyelt kérdés
Nekem elég jó állásom van itt ahol most vagyunk. Viszont lányunk másfél éves, a feleségem lassan jönne vissza dolgozni. A végzettségének megfelelően csak nagyon nehezen tudna elhelyezkedni, s elég kevés fizetésért is. Az én helyem jó, de iszonyú megterhelés, valamint stressz ér a munkában. Azon agyalok, hogy védenem kell az asszonyt és váltani, elmenni olyan helyre ahol Neki is lenne sikere, megbecsülnék, s ki tudná bontakoztatni a tehetségét. Gyakorlata nincsen sok, ahogy végzett az egyetemen elvettem, majd jött a gyerek. Ráadásul az én szüleim is betegek, szükségük lenne ránk, hogy ápoljuk őket. Sokat utaztam már, de az is bennem van, hogy menjek haza, a keleti régióba, ahol felnőttem, s a szívem ott is maradt. Úgy érzem a feleségem, s a családom érdekében fel kell adnom a biztos, jól fizető allasomat. Ti mit tennétek?

2019. febr. 17. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mennék, de ez én vagyok. Ha fontos a család. De ezt itt nem fogja helyetted eldönteni senki.
2019. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nyílván nem itt fogják eldönteni, de kíváncsi vagyok külsős véleményekre is, mert súlyos döntés. A főnököm engem bármi áron megtartana, a feleségemre már nem így tekint, s ez fáj nekem.

2019. febr. 17. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Értelek, de neki is el kell kezdenie valahol.

A pénz az első, vagy vágyik a munka világába??

2019. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a pénz, én keresek annyit amennyi elég. Neki is kitalált egy pozíciót a főnök, de az nem gyerekes anyának való. Én meg nem szeretném látni, hogy szenved. Mondani sem meri, halk szavú, csendes fajta. De itt csak depis lenne. Meg tényleg nekem sem egy álom meló, viszont engem nehezen tudnának pótolni, ezért ragaszkodnak annyira hozzám.
2019. febr. 17. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne befolyásold a döntésben. Ha ő így is menni akar, akkor menjen. Majd belátja, hogy nem jó! Persze előtte mond el neki, hogy te hogy látod, és nyugtatsd meg, hogy támogatod. Utána persze magadban nyugtázod, hogy tudtad, mi lesz, viszont belátja, hogy tényleg nem volt jó ötlet. De az sem okoz köztetek gondot, hogy nem támogattad. A támogatásra és megerősítésre minden nőnek szüksége van.

Ha meg megszereti a melót, az csak jó! Sok sikert!

2019. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.ertem egeszen. A Te helyed jo, most is itt dolgozol. Akk maradj, a feleseged meg.menjen mashova, ahol.megbecsulik es o sem erzi majd rosszul magat , hogy Te nagasabb pozicioba vagy
2020. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!