Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés
Symoneta nevű felhasználó kérdése:

Párom külföldön dolgozik, ott is tudja igénylési a Gyed extrát?

márc. 1. 09:04  Privát üzenet  

A válasz
Nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 1. 09:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha külföldön élünk de én csak pár hónapot dolgoztam vagy egyáltalán nem dolgoztam az országban és gyermekem születik akkor megillet valamilyen támogatás? Illetve mennyi időt kell...
4 gyermekem van. Az apa külföldön dolgozik én nem dolgozom vezetem a háztartást. A családi pótlékot külföldről kapjuk. Én igényelhetek-e Magyarországon főállású anyaságit?
Külföldön élő anyukák, ti hol éltek és meddig maradhattatok otthon a gyereketekkel?
Milyen ellátást igényelhetek ha külföldön dolgoztam, de 7 hónapos terhesen haza költöztünk? .
Majd jövőre augusztusba fogok szülni. Ês olvastam hogy apuka is mehet gyedre már akkor is kaphat gyedet ha külföldön dolgozik egy kamionos cêgnêl ês havi egy...
Tényleg nem jár itthon a meghosszabbított gyes, ha az egyik szülő külföldön dolgozik?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!