Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Febr.15. -én betöltötte a gyermekem a 6 hónapot. Én jelenleg gyes-en vagyok. Apuka szeretné igényelni a gyed extrát. Mi ennek a menete? Le kell mondanom a gyes-t?

Keress kérdéseket hasonló témában: GYED

márc. 11. 20:52  Privát üzenet  

A válasz
Igen, le kell mondanod, és TB-t is fizetned kell magad után. A lemondással egyidőben pedig az apuka megigényli.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 11. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha már betöltötte a magzat a 91-ik napot, de nincs igazolás, attól még a papírt leadhatom a családi adókedvezményről?
Január elején szülök. Jelenleg táppénzen vagyok, de szeretném a csedet igényelni. Mi ennek a menete? Megszüntetni a táppénzt, utána igényelni a csedet?
A GYED EXTRA-t jól tudom, hogy apuka is igényelheti munka mellett? Mikortól mi ennek a menete? Nekem akkor megszűnik a munkaviszony és fizetem magam után a TB-t jól tudom?...
Kinek meddig tartott a gyed igénylés? És mi a menete a gyest már lemondtam és a férjem a munkahejen kéri a gyedet tehát a papir náluk van
Gyesről táppénzre menni hogyan kell (terhesség miatt)? Mi a menete?
Mi a menete a diplomás GYED igénylésének?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!