Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi a helyzet ilyen, esetben...

Mi a helyzet ilyen, esetben ha nem fog járni táppénz a terhesség végéig?

Figyelt kérdés

Február 15.én kezdtem a munkahelyemen,ma tesztelem egy pozitívat.3 lombikon vagyunk túl gyakorlatilag azt mondták soha nem lesz gyerekünk természetes úton,tehát nem volt tervezett,de iszonyatosan boldog vagyok. Nem is érdekel a pénz,csak azért szeretnék tisztán látni. Tehát idén február 15.én kezdtem ezen a munkahelyen,előtte fél évig nem dolgoztam. Szinte biztos,hogy veszélyeztetett terhesnek leszek nyilvánítva,szinte azonnal,de a 12.héttől biztosan. Viszont akkor ahogy olvasgatok,nem jár nekem végig a táppénz???És akkor utána mi lesz,hogy lesz?

(most tekintsünk már el attól,hogy el kezdjék írogatni,hogy miért kell táppénzre menni,meg milyen munkakör stb stb,a kérdésre szeretnék választ kapni)

Köszönöm


2019. márc. 18. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Max annyi ideig lehetsz tappenzen, amíg az adott helyen dolgoztál.
2019. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meddig tart a próbaidő?
2019. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy végig nem fog járni, de kb. 1 hónap jogosultságod van. Ennyi.

Utána semmi.

És így csedre, gyedre se leszel jogosult, mert a szülés pillanatában nem leszel biztosított

2019. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha teszem fel,mondjuk 5 hónapot ledolgozok,és kb 4 hónapot leszek táppénzen akkor jár a tp is,meg a csed,tgyás,minden?
2019. márc. 18. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglesz két éven belül a 365 biztosított nap és a szülés napján is biztosított leszel, akkor igen,járni fog. Viszont gondolom próbaidőn vagy. Az alatt nem vagy védett.
2019. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, lehet abszolut nen hasznos a valaszom, de lehetnel egyeni vallalkozo is, h a szules pillanataban biztositott legyel es meglegyen a 365 nap 2 even belul.


Gratula a babahoz! :)

2019. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor van esélyem ha még két hónapig nem mondom el (próbaidő) illetve ha kb 5 hónapot dolgozom (még 4-et).Akkor meg lesz a jogosultság,de meglátjuk,engem az sem érdekel már ha gyes lesz olyan boldog vagyok,csak rendben legyen minden :) persze azért tájékozódik az ember.
2019. márc. 18. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz addig dolgozni, ha veszélyeztetett terhes leszel?
2019. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel még csak ma teszteltem pozitívat ezért minden kérdésem elméleti,mindössze szeretnék tisztán látni.
2019. márc. 18. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozno,de akkro is lehet szakmaval katazni es meg si oldosott ,jah h csala?! Hat kinemszarjale
2019. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!