Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Remélem valaki segítene...

Remélem valaki segítene kicsit? Több lent:

Figyelt kérdés
GYEDen vagyok itthon a kislányommal és úton a kistesó, be kellene írásban jelentenem (postai úton) a terhességem a munkáltatónak, ugyanis 4.19.-ig vagyok fizetetlen szabin, utána viszont táppénzre mennék, ezt is szeretném valahogyan belevenni. Aki csinált már ilyet tudna segíteni, fogalmam sincs hogyan álljak neki a megfogalmazásnak, hogy az megállja a helyét. Köszönöm 🙂

#táppénz #GYED #kistestvér #bejelentés #újabb várandósság
2019. márc. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Magát a terhességet nem kell bejelentened. (persze, jó ha tudják).

Papír szerint kérned kell a fizetés nélküli szabi megszüntetését, és menned kellene vissza dolgozni. És az első munkanapodon viszed a táppénzes papírt.


Off: hogy lehetsz 04,19-ig fizetés nélkülin, ha most GYED-en vagy???? AKkor jövőre jövőre fog lejárni a fizetés nélküli szabi

2019. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a GYED idejére lett megigényelve, nem 3 éves korig...
2019. márc. 26. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerek 3 éves koráig jár a fizetés nélküli szabi. A munkáltató köteles megadni.
2019. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom és nyilván igényeltem is volna, de mivel babát várok és úgyis megszüntetném most, nem hinném, hogy gond,hogy most le fog járni...
2019. márc. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!