Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Honnan tudom kiszámolni, hogy...

Honnan tudom kiszámolni, hogy a korrekt táppénz összeget kapom?

Figyelt kérdés
Kicsit keveslem amit kaptam, de nem tudom biztosan, hogy mennyi időre kaptam. Februártól még nem voltam egész hónapban táppénzen, márciusban viszont igen. Március közepén kaptam valamennyit, de azt biztosan februárra. Március végén is utaltak, de az egész márciusra kevesebb, mint fele annak, mint szerintem kellene kapnom...

2019. ápr. 1. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, milyen időszakra kapod, hogyan számolnád ki, hogy korrekt-e az összeg???
2019. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a bruttó bérem alapján nagyjából a felét kellene kapnom. Gondoltam van olyan képlet, ami alapján ki lehet számolni, hogy a fizetés alapján mennyit kellene utaljanak egy hónapban. Levonva mindenfélét, amit leszoktak.
2019. ápr. 1. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy utalásnál a közleményben kell hogy szerepeljen, milyen időszakra vonatkozik, utalványnál pedig a szelv3nyen van rajta

2019. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket. Sajnos nincs rajta az utalásnál, hogy mettől meddig van. Mindegy, még megvárom a következő 2 hetet, hátha 2 hetente kapom.

A kalkulátor szerint (ha naptári napokra kapom az egy napra esőt), akkor 2 hétre valót kaptam és úgy stimmel.

2019. ápr. 1. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!