CSED alatt prémium?

Figyelt kérdés

Idén februárban szültem. Tavaly végig dolgoztam, 1 hetet voltam csak itthon a szülés előtt. Egy nagy pénzügyi cégnél dolgozok, mindig májusban van a tavalyi évre járó prémium kifizetés. Úgy értem a tavalyi év alapján döntik el kinek mennyi stb.

Így hogy cseden vagyok én ezt ugye nem fogom megkapni?

Valaki volt már ilyen helyzetben?


2019. ápr. 8. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű nem. Én csed alatt nem kaptam meg a jutalmakat.
2019. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem sajnos, én se kaptam meg a prémiumom.
2019. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk szeptember 30. az üzleti zárás, szept.30án szültem,ekkor indult a CSED is, novemberben kaptam bónuszt. Ha előbb indítottam volna el a CSEDet, akkor is megkaptam volna: Szeptember elején mikor kivettem az utolsó szabijaimat, a vezetőség úgy engedett "útnak", hogy mivel 3 hetet leszámítva végigdolgoztam az évet, ezért nekem is jár. Ez mondjuk egy német multi 8 fős budapesti irodája. Hallottam már nagyobb cégeknél hogy nem kapta meg a kismama a prémiumot, mert 2 hét híján nem dolgozta le az évet-bár lehet, hogy ha szólt volna érte, kapott volna.
2019. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én meg ledolgoztam ráadásul teljesen a tavalyi évet. De szerintem én sem fogok kapni, nem is számítok rá, csak eszembe jutott.
2019. ápr. 8. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha jár, kifizethetik, mert nem a ccsed ideje alatt végzett tevékenységre kapod.

Akinek nem fizették ki, ott vagy nem értenek hozzá, vagy átverték.

2019. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Csak érdekesség képp írom, most kaptam épp bónuszt :)

2019. máj. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!