Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Terhesseg korai idoszakaban...

Terhesseg korai idoszakaban vagyok es szeretnem tudni hogy milyen tamogatasokat kaphatok?

Figyelt kérdés
2eve dolgozom bejelentett munkahelyen nem tudom terhesseg alatt kapok e tamogatast es ha igen meddig? lehet buta kerdes de elso gyermekemet varom es nem vagyok jartas a dologban koszonom! :) 22/N
2019. ápr. 8. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az adókedvezmény már a terhesség 91. napjától igényelhető. Más a terhesség alatt nincs. A csed az amit a szülés előtt 28 nappal igényelhetsz.
2019. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha jofejek a főnökeid, ugy osztanak be, hogy el tudj menni a vizsgálatokra anélkül, hogy szabit kelljen kivenned.

91 naptól adókedvezmég, más nincs.

2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Terhesség alatt semmilyen extra támogatás nincs. Amik vannak, azt leírták előttem.
2019. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!