Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ti mennyi idő alatt kaptátok...

Ti mennyi idő alatt kaptátok vissza az adókedvezményt?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet és abban április 2. volt megjelölve beérkezési dátumnak ezután elvileg 30 napon belül utalják. A gyakorlatban még egy fillért sem kaptam. Nektek mennyi idő volt amíg kiküldték a pénzt, belefér ez vagy keressem meg az illetékes szervet?

2019. máj. 3. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy kis csúszás, 32 v a 33 napon azt hiszem. Szerintem hétfőn vagy kedden megkapod.
2019. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

30 nap.

Február 8-án adtam le a bevallást ügyfélkapun, március 11-én érkezett számlára.

2019. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 honap kb.
2019. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, a mai a 31. nap, szóval akkora csúszás azért még nincs. Úgy emlékszem, 30-32 nap között naptam meg eddig, idén pont 30 napra.
2019. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly igényeltem vissza, akkor kb. 2 hét, de lehet még annyi sem 10 nap alatt megjött. Nem is reméltem, hogy ilyen hamar utalják.
2019. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Nem aggódom akkor még. :)
2019. máj. 3. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!