Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha Gyed mellett egy új helyen...

Ha Gyed mellett egy új helyen szeretnék munkát vállalni, azt hogy lehet?

Figyelt kérdés
Szeretem a régi munkahelyemet, de nem túl gyerekbarát. Most lenne lehetőségem sokkal közelebb dolgozni, GYED extrával. Még nem tudom vissza szeretnék-e menni a régi helyre. Dolgozhatok 8 órában is? Be kell jelenteni az előző helynek, hogy van egy másik szerződésem is?
2019. jún. 5. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az előző helyen be kell jelenteni, azt nem tudom, hogy fel kell-e mondani, de illene. Dolgozhatsz nyolc órában is.
2019. jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez előző helyen szólni kell. Felmondani nem kell, lehet 2-3 munkahelyed egyszerre.

Kérdés ha nem mondasz fel, mennyire fognak visszavárni a régi helyen, ha esetleg nem jön be az új. 🤔

2019. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg a munkaszerződésedet, nincs-e benne erre vonatkozólag tiltás. Ha nincs, akkor csak tájékoztatási kötelezettséged van, hogy ettől a naptól ennél a munkáltatónál állsz munkaviszonyban. És írásban, hogy legyen nyoma. A régi cégnél a fizetés nélküli szabadságkérelmet a gyerek 3 éves koráig kérted?Max. addig mehet együtt a 2 munkaviszony, addigra rendezned kell. (Kiv. ha megint terhes leszel.)
2019. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!