Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Mikor varhatom a masik utan amit kapok. Nem mostkellett volna azt is kapnom?

Majus 19.-en szultem masodik gyermekem. 23.-an leadtam munkahelyemen a papirokat. Ma utaltak a penzt, viszont csak 1 gyerkoc utan.Mikor varhatom a masik utan amit kapok. Nem mostkellett volna azt is kapnom?

jún. 7. 08:41  Privát üzenet  

A válaszok

Mit vársz? Mit kaptál egyet? GYED-et, a munkahelyről? Vagy családit a MÁK-tól?

Határozatot kaptál már az ellátásról?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 7. 08:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oszinte leszek fogalmam sincs, marmint csak a sorrendel nem vagyok tisztaba. Van egy 16 honaposom, meg egy 3 hetesem. A kérdésem az lenne, hogy mikorravarhato az, hogy 2 gyerkoc utan kapok penzt a munkahelyemrol, nemcsak egy. Csak rosszul fogalmaztam.

# 2/5Időpont jún. 7. 11:34 Privát üzenet

Ne haragudj, de ezt nem èrtem. 2. Gyerek, ráadásul kis korkülönbsèggel, de gőzöd sincs, hogy mit kène kapjál.

A nagyra gyedet kapsz, a kicsire meg csendet kell kapjál most. Milyen igènylèst adtál le? Megvolt minden szüksèges irat? Csak mert nekem 4 nap alatt mèg a születèsi anyakönyvi kivonat se volt még, nemhogy TAJ kártya mondjuk, amit kb. 3 hèttel szülès után postáznak ki.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 7. 18:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze, meg volt minden irat. Csutortokon jottunk haza akorhazbol, mi mar penteken meg kaptuk a taj kartyat. En az nap mar mentemis az anyakonyvi kivonatert.

# 4/5Időpont jún. 7. 19:20 Privát üzenet
Akkor a munkahelyeden kèrdezz rá hogy áll a dolog.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 7. 19:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BKV kismamabérlethez igazolást kértem, mikorra várhatom?
Ha március 14-én igényeltem meg az anyasági támogatást és csp-t, mikorra várhatom?
Október 18-án szültem . Mikorra várhatom az utalásokat?
Ha a CSED-et bankszámlára kértem es a munkahely a kifizető akkor mikorra várhatom az utalast?
Anyasági támogatásra 12 napja adtam be a kérelmet online,8 nap az ügyintézési határidő. Mikorra várhatom?
Lenne egy olyan kérdésem hogy dec.4-én szültem. December 21-én adtam be az anyaságira a papírt. Szerintetek mikora várhatom hogy megkapjam a pénzt? Postai uton kértem.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!