Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor varhatom a masik utan...

Mikor varhatom a masik utan amit kapok. Nem mostkellett volna azt is kapnom?

Figyelt kérdés
Majus 19.-en szultem masodik gyermekem. 23.-an leadtam munkahelyemen a papirokat. Ma utaltak a penzt, viszont csak 1 gyerkoc utan.Mikor varhatom a masik utan amit kapok. Nem mostkellett volna azt is kapnom?
2019. jún. 7. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Mit kaptál egyet? GYED-et, a munkahelyről? Vagy családit a MÁK-tól?


Határozatot kaptál már az ellátásról?

2019. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oszinte leszek fogalmam sincs, marmint csak a sorrendel nem vagyok tisztaba. Van egy 16 honaposom, meg egy 3 hetesem. A kérdésem az lenne, hogy mikorravarhato az, hogy 2 gyerkoc utan kapok penzt a munkahelyemrol, nemcsak egy. Csak rosszul fogalmaztam.
2019. jún. 7. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem èrtem. 2. Gyerek, ráadásul kis korkülönbsèggel, de gőzöd sincs, hogy mit kène kapjál.

A nagyra gyedet kapsz, a kicsire meg csendet kell kapjál most. Milyen igènylèst adtál le? Megvolt minden szüksèges irat? Csak mert nekem 4 nap alatt mèg a születèsi anyakönyvi kivonat se volt még, nemhogy TAJ kártya mondjuk, amit kb. 3 hèttel szülès után postáznak ki.

2019. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, meg volt minden irat. Csutortokon jottunk haza akorhazbol, mi mar penteken meg kaptuk a taj kartyat. En az nap mar mentemis az anyakonyvi kivonatert.
2019. jún. 7. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a munkahelyeden kèrdezz rá hogy áll a dolog.
2019. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!